Oferta dla szkół i przedszkoli

Nasz oferta dla najmłodszych opiera się głównie na zabawie, przyjemności ale jednocześnie możliwości zapoznania się z końskim światem. Zwiedzanie stajni, poznawanie zwyczajów, obejścia się z końmi, podstawy jazdy konnej, przejażdżka bryczką lub zimowy kulig, to tylko kilka podstawowych punktów, które mamy do zaproponowania dzieciom i młodzieży. Dla chętnych umożliwiamy także bezpośredni kontakt z końskim grzbietem poprzez krótką przejażdżkę lub możemy poprowadzić także pełną lekcję jazdy konnej.

Sama przejażdżka bryczką lub saniami po Kampinosie, gdzie dzieci mogą podziwiać piękno okolicy, trwa około godziny. Następnie możemy zaproponować ognisko lub grilla. Zapewniamy namioty wojskowe lub miejsce na świeżym powietrzu, gdzie można posiedzieć, pobawić się lub zjeść ( jedzenie i picie we własnym zakresie). Istnieje również możliwość dojechania przez nas wraz ze zwierzętami do pobliskiego ( 3 km) gospodarstwa agroturystycznego, który dysponuje pełnym cateringiem.

Odwiedziny u nas to ogromna szansa na pozyskanie nowego hobby. Wrażliwość, piękno i delikatność koni, często wywołują u dzieci chęć dalszego obcowania z tymi zwierzętami.

Nasz instruktor jazdy konnej i jednocześnie pedagog o specjalności animacyjnym - Beata Kolberg zagwarantuje dzieciom ciekawe zajęcia animacyjne, wciągające zabawy na łąkach czy tor przeszkód. Na pewno nikt nie będzie się u nas nudził.

Oprócz koni, w ośrodku posiadamy 2 kuce, króliki, psy i koty, więc można poznać także innych mieszkańców naszej stajni.