Kuligi

Ośnieżone drzewa, padający śnieg, malownicza okolica, przykryta białym puchem, doborowe towarzystwo, czyli prawdziwe zimowe szaleństwo. Kulig, który pragniemy Państwu zaoferować będzie niewątpliwie niezapomnianym przeżyciem. Trasa prowadząca przez Puszczę Kampinoską gwarantuje zobaczenie tego uśpionego, leśnego świata w zupełnie inny sposób oraz na poczuciu zimowego nastroju.

W naszym posiadaniu są sanie, które mieszczą 10 osób. Jest możliwość zabrania pochodni, konie na szyi zakładane mają tzw. janczary ( dzwoneczki), aby jeszcze mocniej oddać klimat zimowej aury. W razie małej ilości śniegu zamiast rezygnować z przejażdżki zamieniamy sanie na wóz lub bryczki.

Po kuligu zapraszamy naszych gości do skorzystania z możliwości zrobienia ogniska. Pieczenie kiełbasek, śmiech i wspólna biesiada jest idealnym zwieńczeniem przygody. W razie bardzo złych warunków atmosferycznych ośrodek dysponuje dużymi namiotami wojskowymi.

Nasz ośrodek współpracuje z kilkoma gospodarstwami agroturystycznymi znajdującymi się w promieniu 3 km. Można w nich przenocować, odpocząć, zjeść posilek..