Jazdy bryczką

Nasz Ośrodek oferuje Państwu niezapomniane przeżycia, relaks i możliwość poznania Puszczy Kampinoskiej. Stukot kopyt, śpiew ptaków, malownicze krajobrazy i niesamowita aura, sprawią, że ta przejażdżka stanie się świetną atrakcją każdej imprezy firmowej, czy rodzinnej.

Podczas około godzinnej jazdy po Kampinosie, możemy napotkać wielu jej mieszkańców. Sarny, zające, ptactwo, no i przede wszystkim Króla Puszczy- Łosia, który widnieje na herbie Narodowego Parku Kampinoskiego. Oprócz stałych tras jest możliwość wybrania własnej, według indywidualnych upodobań klientów. Nasze konie chodzą również w ruchu ulicznym. Po przejażdżce można dokończyć biesiadę przy ognisku, piec kiełbaski, ziemniaki i doskonale się bawić.

Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie posiadamy przejażdżki dwoma wozami taborowymi mieszczącymi po 15 osób, bryczką typu wagonetka, maratonówka oraz spaider. Każda z nich jest dostosowana do innej liczby osób, więc można skorzystać z romantycznej przejażdżki we dwoje, jak również z rodzinnej wyprawy z nieznane.

Pojazdy są również dostosowane do ilości koni- 1,2 lub 4 konne.